Jestem Agnieszka i tworzę Magię Dotyku – kobiecą przestrzeń pełną wsparcia, szacunku i wytchnienia dla ciała. Masaż fascynował mnie od dawna. To nie tylko moja praca, ale także pasja, odskocznia od codzienności, motywacja do ciągłego rozwoju.

Z wykształcenia jestem magistrem kulturoznawstwa, psychodietetykiem oraz masażystą. Moją pasją jest zdrowie i sposoby jego osiągania. Odpowiedni styl życia, ruch, zbilansowana dieta to dziedziny, które są mi bliskie od lat. Pielęgnuję zdrowe nawyki i staram się zarażać nimi innych. 

Uwielbiam pracę z ludźmi. To niesamowite, jak wiele można dać drugiej osobie w trakcie masażu. Masaż to nie tylko luksus, to sposób na zdrowsze, szczęśliwsze życie. W wykonywaniu masażu nie ma miejsca na rutynę. Każdy masaż to nowe, wyjątkowe doświadczenie. To nieustanne doskonalenie swoich umiejętności, ponieważ każdy człowiek jest inny. Widok spokoju na twarzy, zapewnienie odprężenia, relaksu, wdzięczność po skończeniu – ten błogi wyraz twarzy … to jest coś, co daje mi energię, satysfakcję, napędza!

Przekonaj się o tym, odwiedzając mnie w gabinecie w Żorach na Os. Ks. Władysława lub w Jastrzębiu Zdroju na ul. Podmiejska 6a. 

Powrót na górę