Zadbaj o relaksację, regenerację i odmłodzenie Twojej twarzy dzięki ajurwedyjskiemu zabiegowi pielęgnacyjnemu. 

Mukabhyanga pobudza i rewitalizuje twarz, szyję oraz dekolt.

Tradycja ajurwedyjska opiera się na holistycznym podejściu, przekonaniu o połączeniu ciała i ducha. Miejsca na ciele, w których łączą się ze sobą obie sfery, nazywane są „marma”. Dlatego w trakcie masażu te punkty w obrębie twarzy, szyi i dekoltu są stymulowane.

Mukabhyanga to głęboko relaksujący zabieg, który pomoże Ci uwolnić się od nagromadzonego stresu i napięć. Pozwala zharmonizować cały system, usunąć zmęczenie, odprężyć układ nerwowy, podnieść poziom energii, zregenerować komórki, doenergetyzować organy, aktywując naturalne procesy samoleczenia oraz przywracając właściwe funkcjonowanie organizmu. 

Poprzez stymulację punktów witalnych Marma można skutecznie i łagodnie usunąć blokady z systemu energetycznego, usprawniając przepływ prany (subtelnej energii życia) w ciele, co pomaga osiągnąć stan wewnętrznej harmonii i spokoju. W efekcie skóra nabiera świeżości i promienieje, znikają ślady zmęczenia i stresu. Twarz, szyja i dekolt wyglądają młodziej. Nie ma wątpliwości, że taki efekt przekłada się na większy optymizm i pewność siebie – nie tylko wśród kobiet.

Jak wygląda masaż Mukabhyanga i jak się do niego przygotować?

  • Do masażu używam naturalnych olei.
  • W trakcie stymuluję punkty w obrębie twarzy, szyi i dekoltu.

Masaż Mukabhyanga jest dla Ciebie, jeśli…

  • Masz ochotę na głęboko relaksacyjny zabieg twarzy.
  • Chcesz, by Twoja skóra nabrała świeżości, a oznaki zmęczenia zniknęły.
  • Potrzebujesz większej dawki optymizmu.

Efekty, których możesz się spodziewać:

  • Relaksacja, regeneracja i odmłodzenie Twojej twarzy.
  • Pobudzenie przepływu subtelnej energii życia, która wspiera stan wewnętrznej harmonii.
  • Głęboka relaksacja nie tylko Twojej twarzy, ale też umysłu. 

Zapraszam na wyjątkowy czas odprężenia i regeneracji Twojej twarzy. Niech oznaki zmęczenia znikną, podczas gdy Ty odpoczniesz w spokoju i głębokim relaksie. Przekonaj się na własnej skórze!

Powrót na górę